• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GFW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GFW. Jeżeli chcesz otworzyć plik GFW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GFW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GIF World Format N/A

Co to jest plik GFW?

Plik GIS używany przez aplikację GIS, np. ArcGIS Desktop. Zapisuje informacje o georeferencji dla odpowiadającego im obrazu rastrowego GIF. Umożliwia umieszczenie obrazu GIF w rzeczywistym układzie współrzędnych podczas wyświetlania i drukowania obrazu.

Jak otworzyć plik GFW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GFW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GFW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GFW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GFW

Inne problemy z plikiem GFW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GFW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GFW:

  • plik GFW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GFW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GFW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik