• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GreenForce-Player Audio Or Video Format GreenForce-Player

Co to jest plik GFP?

Plik audio lub wideo stworzony przez program GreenForce-Player, darmowy odtwarzacz multimedialny. Zapisuje dane multimedialne za pomocą zastrzeżonej techniki ochrony praw autorskich DRM. Obejmuje ochronę hasłem i może zawierać metadane.

Pliki GFP można odszyfrować i odtwarzać w odtwarzaczu GreenForce, wprowadzając hasło, które służyło do szyfrowania danych.

Jak otworzyć plik GFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GFP

Inne problemy z plikiem GFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GFP:

  • plik GFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik