• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GFORM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GFORM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GFORM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GFORM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Google Forms Web Application Form Document Google

Co to jest plik GFORM?

Plik dokumentu formularza używany przez Dysku Google, usługę składowania w chmurze. Linki do formularza Google online, który zawiera zestaw pól wejściowych, do których użytkownicy mogą się wpisać. Można kliknąć dwukrotnie, aby otworzyć formularz w Dokumentach Google (w przeglądarce internetowej użytkownika).

Pliki GFORM są tworzone w specjalnym folderze o nazwie Dysk Google, gdy zainstalowany jest klient Dysku Google Dysku. Pliki działają jak wskaźniki do formularzy online utworzonych za pomocą konta Google użytkownika.

Formularze Google są często wykorzystywane do dostarczania ankiet i zbierania danych online.

Jak otworzyć plik GFORM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GFORM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GFORM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GFORM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GFORM

Inne problemy z plikiem GFORM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GFORM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GFORM:

  • plik GFORM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GFORM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GFORM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GFORM
GFORM do CSV