• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MetaFont Font Format N/A

Co to jest plik GF?

Plik czcionek generowany przez aplikacje składania TeX. Zapisuje reprezentację bitmapy czcionki, która była pierwotnie w formacie METAFONT .MF opartym na równaniu. Służy do generowania glifów (znaków) w dokumentach TeX oraz do drukowania czcionek w celu sprawdzenia dokumentów.

Pliki GF często mają odpowiedni plik .TFM zawierający metadane rozmiaru dla składu czcionki.

Jak otworzyć plik GF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GF

Inne problemy z plikiem GF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GF:

  • plik GF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik