• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GEXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GEXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GEXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GEXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graph Exchange XML Graph Format GEXF Working Group

Co to jest plik GEXF?

Plik graficzny napisany w języku GEXF (Graph Exchange XML Format) - język używany do opisu struktur sieciowych. Określa węzły i krawędzie wykresu oraz atrybuty zdefiniowane przez użytkownika, takie jak odważniki węzłów lub kierunki krawędzi. Może być stosowany jako format wymiany między aplikacjami graficznymi.

Pliki GEXF można czytać i pisać używając biblioteki Java o nazwie gexf4j.

Jak otworzyć plik GEXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GEXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GEXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GEXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GEXF

Inne problemy z plikiem GEXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GEXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GEXF:

  • plik GEXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GEXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GEXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik