• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GEOJSON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GEOJSON. Jeżeli chcesz otworzyć plik GEOJSON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GEOJSON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GeoJSON Format GeoJSON

Co to jest plik GEOJSON?

Plik JSON utworzony w formacie GeoJSON, który jest formatem wykorzystywanym do wymiany danych geoprzestrzennych. Obsługuje punkty, linie, wielokąty i inne podobne prymitywne. Używane do definiowania obiektów, takich jak drogi, zbiorniki wodne, budynki i ciekawe miejsca.

Pliki GEOJSON mogą być używane do przechowywania i wymiany informacji geograficznych między aplikacjami mapującymi i innymi programami danych przestrzennych.

Jak otworzyć plik GEOJSON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GEOJSON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GEOJSON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GEOJSON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GEOJSON

Inne problemy z plikiem GEOJSON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GEOJSON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GEOJSON:

  • plik GEOJSON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GEOJSON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GEOJSON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik