• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GEDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GEDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GEDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GEDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Qlucore Omics Explorer Data Format Qlucore

Co to jest plik GEDATA?

Plik danych używany przez Qlucore Omics Explorer, analiza danych bioinformatycznych i program wizualizacji. Zawiera kompletną ramkę danych, w tym przykładowe i zmienne adnotacje. Zapisano w formacie tekstowym rozdzielanym tabulatorami.

Dane przechowywane w pliku GEDATA można wizualizować i analizować statystycznie w oprogramowaniu Qlucore Omics Explorer.

Jak otworzyć plik GEDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GEDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GEDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GEDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GEDATA

Inne problemy z plikiem GEDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GEDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GEDATA:

  • plik GEDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GEDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GEDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik