• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik GDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jaws Unleashed Data Format Majesco Entertainment

Co to jest plik GDW?

Plik danych z gier używany przez Jaws Unleashed, gra akcji, która trwa po filmie Szczęki. Zapisano w folderze danych instalacji gry i zawiera informacje o poziomie. Używa nazw takich jak AQUARIUM.GDW, BEACH.GDW i DEEPSEA.GDW.

Jak otworzyć plik GDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GDW

Inne problemy z plikiem GDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GDW:

  • plik GDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik