• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GDRIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GDRIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GDRIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GDRIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gizmo Virtual Drive Format Arainia Solutions

Co to jest plik GDRIVE?

Plik utworzony przez Gizmo Manager, wirtualny program tworzenia dysków dołączony do pakietu oprogramowania Gizmo Central. Zapisuje dysk chroniony hasłem w formacie zastrzeżonym. Służy do przechowywania poufnych danych.

Jak otworzyć plik GDRIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GDRIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GDRIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GDRIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GDRIVE

Inne problemy z plikiem GDRIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GDRIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GDRIVE:

  • plik GDRIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GDRIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GDRIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik