• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GDOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GDOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GDOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GDOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Google Docs Web Application Document Google

Co to jest plik GDOC?

Plik GDOC to dokument utworzony przez Google Docs, edytor dokumentów online dołączony do Dysku Google. Zawiera adres URL, który wskazuje na dokument Dokumentów Google zapisany na Dysku Google, a także informacje o autorze dokumentu. Pliki GDOC mają być dwukrotnie kliknięte, co otwiera dokument w Dokumentach Google, który może zawierać tekst, obrazy, równania, rysunki, wykresy lub tabele.

Dysk Google to usługa przechowywania plików, która zawiera również programy Dokumenty, Arkusze i Prezentacje. Dysku można pobierać i instalować w systemie Windows lub macOS jako klient komputerów biurkowych do synchronizacji zdalnych plików Dysku Google z komputerem. Jeśli zainstalujesz klienta Google Docs na Twoim komputerze, dokumenty Dokumentów Google są dostępne w specjalnym folderze o nazwie Dysk Google, który znajduje się na lokalnym dysku twardym. Ten folder jest używany do synchronizacji plików z użyciem zdalnego Dysku Google. Po dwukrotnym kliknięciu pliku GDOC dokument otwiera się na Dysku Google w domyślnej przeglądarce internetowej.

Pliki GDOC sĘ ... skojarzone z Dokumentami Google, podobnie jak pliki .DOCX sĘ ... skojarzone z programem Microsoft Word. Interfejs Dokumentów Google jest podobny do programu Microsoft Word z paskiem narzędzi, który umożliwia zmianę czcionki, rozmiaru, odstępu i wyrównania tekstu. Program jest również wyposażony w funkcje liczenia słów, tłumaczenia, wpisywania tekstu i słowników.

Jak otworzyć plik GDOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GDOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GDOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GDOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GDOC

Inne problemy z plikiem GDOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GDOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GDOC:

  • plik GDOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GDOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GDOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GDOC
GDOC do DOCGDOC do DOCXGDOC do HTMLGDOC do ODTGDOC do PDFGDOC do RTFGDOC do TXT