• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GCDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GCDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GCDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GCDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Greeting Card Studio Project Format Software Depot Online

Co to jest plik GCDP?

Plik projektu stworzony przez Greeting Card Studio, aplikację służącą do tworzenia różnych rodzajów kart. Przechowuje projekt na przedzie, na wewnętrznej i tylnej stronie karty. Może zawierać grafikę, tekst, clipart i kształty. Można drukować przy użyciu standardowej drukarki.

Projekty kart okolicznościowych są wykorzystywane do zapisywania kart urodzinowych, kartek świątecznych, kart dziękujących, zdobywania kart, kart sympatii i wielu innych.

Tytuł oprogramowania "Greeting Card Studio" dotyczy również innego programu kart okolicznościowych opracowanego przez firmę AMS Software. Dwa programy są różne i nie używają kompatybilnych formatów plików.

Jak otworzyć plik GCDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GCDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GCDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GCDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GCDP

Inne problemy z plikiem GCDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GCDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GCDP:

  • plik GCDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GCDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GCDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik