• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GraphClick Format Arizona

Co to jest plik GC?

Wykres zapisany za pomocą programu GraphClick, programu digitalizacji wykresów, który pobiera oryginalne dane z zeskanowanego wykresu, obrazu lub filmu QuickTime. Zawiera obraz wykresu, punkty danych i wszelkie modyfikacje na wykresie.

Jak otworzyć plik GC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GC

Inne problemy z plikiem GC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GC:

  • plik GC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik