• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GBurner Disk Image Format gBurner Systems

Co to jest plik GBI?

Projekt tworzenia dysków utworzony za pomocą narzędzia gBurner, narzędzia do nagrywania płyt CD / DVD. Zapisuje listę plików i ustawień nagrywania płyt. Może być używany do tworzenia danych i płyt CD audio, dysków DVD, dysków startowych i multisession CD i DVD.

gBurner obsługuje płyty CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD-R DL, DVD + R DL i DVD-RAM.

Jak otworzyć plik GBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GBI

Inne problemy z plikiem GBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GBI:

  • plik GBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GBI
GBI do DAA