• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo GameBoy Colour Emulator ROM Image Format N/A

Co to jest plik GBC?

ROM obraz klasycznej gry Nintendo Game Boy. Może zawierać do 32.768 kolorów, ale tylko 56 może być wyświetlanych jednocześnie. Może być odtwarzany na komputerze Mac lub PC przy użyciu emulatora Game Boy.

Game Boy Color został wydany w 1998 roku i jest zgodny wstecz z oryginalnymi grami Game Boy.

Jak otworzyć plik GBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GBC

Inne problemy z plikiem GBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GBC:

  • plik GBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik