• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GBAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GBAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GBAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GBAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GLBasic Project Format Dream Design Entertainment

Co to jest plik GBAP?

Plik projektu stworzony przez firmę GLBasic, programistyczny program IDE służący do tworzenia programów dla wielu platform. Zapewnia informacje o projekcie, a także odwołuje się do plików kodu źródłowego projektu (pliki GBAS). Służy do opracowania projektu, a następnie kompilacji ich do programów wykonywalnych.

SDK GLBasic jest używany do opracowywania programów używających języka GLBasic. Oprogramowanie jest powszechnie używane do tworzenia gier i może być używane do kompilacji aplikacji dla systemów Windows, Mac OS X, Linux, iPhone i Windows CE.

Pliki GBAP są przechowywane przy użyciu formatowania XML, dzięki czemu można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik GBAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GBAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GBAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GBAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GBAP

Inne problemy z plikiem GBAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GBAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GBAP:

  • plik GBAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GBAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GBAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić