• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Game Boy Advance ROM Image N/A

Co to jest plik GBA?

Plik GBA to obraz ROM gry wideo typu Nintendo Game Boy Advance (GBA). Zawiera dokładną kopię gry GBA, zapisaną w formacie oprogramowania. Pliki GBA można odtwarzać na komputerach Mac lub PC za pomocą emulatora gier Boy.

Niektóre popularne tytuły GBA obejmują Pokémon, Zelda i gry wideo w Final Fantasy.

Jak otworzyć plik GBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GBA

Inne problemy z plikiem GBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GBA:

  • plik GBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik