• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GridGain Archive GridGain Systems

Co to jest plik GAR?

Deployable pakiet stworzony dla GridGain, wysokiej wydajności aplikacji cloud computing. Zapisuje skompresowane archiwum plików, które można wykonać lub przeczytać w chmurze. Może być małą jednostką przetwarzania, która działa z wieloma innymi jednostkami w chmurze.

Archiwa GridGain zawierają pliki wykonywalne języka Java w postaci plików .JAR lub .CLASS. Zawierają także metadane dotyczące archiwum. Struktura pliku jest podobna do formatu .WAR.

Jak otworzyć plik GAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GAR

Inne problemy z plikiem GAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GAR:

  • plik GAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik