• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GAMEPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GAMEPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GAMEPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GAMEPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameSalad Game Project Format GameSalad

Co to jest plik GAMEPROJ?

Projekt tworzenia gier utworzony przez Mac wersję programu GameSalad Creator, program służący do tworzenia gier Android, iOS, Kindle, Nook, HTML5 i Mac OS X. Zapisuje serię "scen", "aktorów" i "tabel", jak również zachowania, które definiują interakcje aktorów w każdej scenie. Zapisuje również wszystkie zasoby, w tym dźwięki i obrazy.

Projekty GameSalad mogą być publikowane w sklepie Apple iTunes Store, w Mac App Store, sklepie Google Play (Android) lub w internecie. Zauważ, że publikacja Google Play jest obsługiwana tylko w wersji Pro GameSalad. Kliknij przycisk Publikuj na pasku tytułowym okna, aby opublikować grę.

Przed opublikowaniem gier możesz je wyświetlić, korzystając z przeglądarki iOS Viewer lub Game Viewer Androida firmy GameSalad. Przeglądarkę iOS można uruchomić na rzeczywistym iPhone lub przy użyciu symulatora iOS dostarczonego z kodem Xcode.

Wersja programu GameSalad w systemie Windows korzysta z rozszerzenia .GSPROJ. Możesz przenosić projekty między wersjami oprogramowania Mac i Windows.

Jak otworzyć plik GAMEPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GAMEPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GAMEPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GAMEPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GAMEPROJ

Inne problemy z plikiem GAMEPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GAMEPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GAMEPROJ:

  • plik GAMEPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GAMEPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GAMEPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik