• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GALLERY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GALLERY. Jeżeli chcesz otworzyć plik GALLERY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GALLERY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Notebook Gallery Format SMART Technologies

Co to jest plik GALLERY?

Galeria dokumentów używana przez aplikacje zarządzania klasą SMART Technologies. Może zawierać obiekty clipart, obrazy tła, zawartość multimedialną i pliki .NOTEBOOK. Wykorzystywane przez nauczycieli do organizowania materiałów w klasie i tworzenia wykładów w klasie. Jest również używany do dystrybucji treści z innymi nauczycielami lub komputerami klasy.

Pliki GALERIA przechowują lokalne kopie dokumentów w lekcjach w klasie. Różnią się one od plików .GALLERYCOLLECTION, które firma SMART Technologies używa do dystrybucji pakietów kolekcji galerii przez Internet.

Jak otworzyć plik GALLERY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GALLERY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GALLERY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GALLERY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GALLERY

Inne problemy z plikiem GALLERY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GALLERY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GALLERY:

  • plik GALLERY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GALLERY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GALLERY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik