• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GALAXY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GALAXY. Jeżeli chcesz otworzyć plik GALAXY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GALAXY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blizzard Starcraft 2 Galaxy Script Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik GALAXY?

Plik kodu źródłowego utworzony przy użyciu języka Galaktyki Blizzarda, który służy do programowania wyzwalaczy gier i komputerowych modułów sztucznej inteligencji dla StarCraft II: Wings of Liberty. Zawiera zmienne, instrukcje i inne logiki dla gry. Służy do kontrolowania sposobu gra komputerowego przeciwko ludzkim graczom lub do uruchamiania skryptów.

Pliki GALAXY są zazwyczaj dołączane do archiwów Blizzard Mo'PaQ, które używają rozszerzenia .MPQ. Mogą być edytowane za pomocą edytora StarCraft II (zwanego również "edytorem Galaxy"), który jest dołączony do instalacji StarCraft II. Inne pliki zawierające pliki GALAXY to archiwa SC2DATA i .SC2ARCHIVE, które przechowują dane przy użyciu formatu MPQ.

Jak otworzyć plik GALAXY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GALAXY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GALAXY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GALAXY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GALAXY

Inne problemy z plikiem GALAXY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GALAXY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GALAXY:

  • plik GALAXY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GALAXY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GALAXY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik