• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GADGEPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GADGEPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik GADGEPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GADGEPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gadge It Project Format Ashampoo

Co to jest plik GADGEPRJ?

Plik projektu utworzony przez Gadge It, program służący do dodawania gadżetów do pulpitu Windows. Może być autonomicznym gadżetem, gadżetem dla paska bocznego systemu Windows lub gadżetem dla menu przeglądarki użytkownika. Może zawierać przyciski interaktywne, działania skryptowe, grafikę i tekst.

Pliki GADGEPRJ są zapisywane w formacie .ZIP i zawierają wszystkie zasoby dla gadżetu. Załączony plik project.Xml zapisuje konfigurację przycisku.

Jak otworzyć plik GADGEPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GADGEPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GADGEPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GADGEPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GADGEPRJ

Inne problemy z plikiem GADGEPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GADGEPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GADGEPRJ:

  • plik GADGEPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GADGEPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GADGEPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik