• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku G3A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem G3A. Jeżeli chcesz otworzyć plik G3A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku G3A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Casio Prizm Program Format Casio

Co to jest plik G3A?

Plik dodatkowy używany przez Casio Prizm, kalkulator graficzny. Często używany do dodawania małych gier lub użytecznych narzędzi. Napisane w języku C lub języku montażu niskiego poziomu. Może być zapakowany przy użyciu programu mkg3a, a następnie przesłany na kartę pamięci na Prismie.

Po skopiowaniu plików G3A do katalogu głównego magazynu Prizm (łącząc się z komputerem przez USB), po uruchomieniu programu Prison można zobaczyć dodatek z głównego menu.

Jak otworzyć plik G3A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku G3A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi G3A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem G3A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik G3A

Inne problemy z plikiem G3A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem G3A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami G3A:

  • plik G3A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku G3A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik G3A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik