• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fritzing Data Format Fritzing

Co to jest plik FZZ?

Plik projektu stworzony przez Fritzing, prototypowanie elektroniki i projektowanie aplikacji. Zapisuje projekt (plik .FZ) w formacie skompresowanym, dzięki czemu można go łatwo przenosić do innych.

Jak otworzyć plik FZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZZ

Inne problemy z plikiem FZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZZ:

  • plik FZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik