• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Foxit Reader Add-on Format Foxit

Co to jest plik FZIP?

Add-on dla programu Foxit Reader, mały i szybki program do przeglądania plików PDF. Dodaje dodatkowe funkcje do programu, takie jak obsługa języków, obsługa JavaScript, dekodowanie obrazów i funkcje zarządzania treścią.

Pliki FZIP można instalować, wybierając opcję "Zainstaluj aktualizacje", która znajduje się w menu Pomocy programu Foxit Reader. Dodatek zostanie zainstalowany w katalogu instalacyjnym programu Foxit Reader.

Jak otworzyć plik FZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FZIP

Inne problemy z plikiem FZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FZIP:

  • plik FZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik