• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXCPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXCPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXCPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXCPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NVidia FX Composer Project Format NVIDIA

Co to jest plik FXCPROJ?

Plik projektu stworzony przez FX Composer, IDE służący do tworzenia cieniarek, które definiują sposób renderowania grafiki na GPU sprzętowe. Może zawierać odniesienia do plików obiektów trójwymiarowych (.DAE, .3DS, .FBX, .OBJ, .X), jak również specyfikacje dotyczące wyświetlania obiektów 3D. Obsługuje języki HLSL, COLLADA FX Cg i CgFX.

Projekty FX Composer można kierować na różne platformy, w tym Microsoft DirectX, OpenGL i systemy operacyjne Mac, Windows i Linux.

Jak otworzyć plik FXCPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXCPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXCPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXCPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXCPROJ

Inne problemy z plikiem FXCPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXCPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXCPROJ:

  • plik FXCPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXCPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware