• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DIMDATA FilePackager Configuration Format DIMDATA

Co to jest plik FXC?

Plik konfiguracyjny używany przez program FilePackager, program służący do tworzenia samorozpakowujących się archiwów. Mogą zawierać odniesienia do plików, które mają być zawarte w archiwum, skojarzeniach plików, zmianach rejestru i komendach służących do konfigurowania skrótów menu dla pulpitu i systemu Windows.

FilePackager jest często używany do tworzenia instalatorów oprogramowania systemu Windows.

Jak otworzyć plik FXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FXC

Inne problemy z plikiem FXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FXC:

  • plik FXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik