• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FW. Jeżeli chcesz otworzyć plik FW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Firmware Update Format N/A

Co to jest plik FW?

Zawiera informacje o aktualizacji oprogramowania sprzętowego używane do aktualizacji oprogramowania sprzętowego urządzenia. Może być używany w aparatach cyfrowych, kamerach wideo lub przenośnych odtwarzaczach audio / wideo. Mogą być przesyłane za pośrednictwem karty pamięci lub bezpośredniego połączenia USB.

Aby zaktualizować urządzenie za pomocą pliku FW, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi urządzenia lub dołączonym do niego.

Jak otworzyć plik FW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FW

Inne problemy z plikiem FW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FW:

  • plik FW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik