• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Backup File List Microsoft

Co to jest plik FUL?

Zawiera listę plików utworzonych w kopii zapasowej za pomocą programu Microsoft Backup (MSBackup dla MS-DOS lub MWBackup dla systemu Microsoft Windows). Odwołania obu programów kopii zapasowych podczas przywracania kopii zapasowych plików.

Plik FUL zawiera tylko odwołania do plików z kopii zapasowej, a nie samych plików. Kopie zapasowe plików mogą zawierać rozszerzenia, takie jak ".001," .002, "itd.

Jak otworzyć plik FUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FUL

Inne problemy z plikiem FUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FUL:

  • plik FUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik