• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FTIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FTIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FTIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FTIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Hastakshar Contract Note Format FTIL

Co to jest plik FTIL?

Bezpieczny dokument, który został chroniony i podpisany za pomocą narzędzia e-Hastakshar Verify Utility. Zapisany w formacie zip i zaszyfrowanym, który można przeglądać tylko po wprowadzeniu poprawnego identyfikatora użytkownika i hasła za pomocą narzędzia e-Hastakshar Verify Utility.

FTIL oznacza "Financial India Technologies Ltd", indyjska firma zajmująca się finansami finansowymi. Aplikacja jest zaprzestana i nie jest już dostępna do pobrania.

Jak otworzyć plik FTIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FTIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FTIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FTIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FTIL

Inne problemy z plikiem FTIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FTIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FTIL:

  • plik FTIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FTIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FTIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik