• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FT9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FT9. Jeżeli chcesz otworzyć plik FT9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FT9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FreeHand 9 Template Format Adobe Systems

Co to jest plik FT9?

Szablon rysunku utworzony przy użyciu programu Adobe FreeHand w wersji 9, programu służącego do tworzenia ilustracji i innych rysunków. Zawiera domyślne elementy i ustawienia projektu. Używany jako punkt wyjścia do tworzenia wielu kolejnych ilustracji.

Pliki FT9 mogą być użyte do tworzenia wielu plików .FH9.

Jak otworzyć plik FT9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FT9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FT9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FT9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FT9

Inne problemy z plikiem FT9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FT9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FT9:

  • plik FT9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FT9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FT9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik