• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio F# Script Format Microsoft

Co to jest plik FSX?

Skrypt napisany w języku F # (wymawiany jako "F Sharp"), funkcjonalny język programowania oficjalnie wprowadzony przez firmę Microsoft w programie Visual Studio 2010. Może działać z elementem "F # Interactive" Visual Studio. Służy do skryptowania kodu F # zamiast kompilowania go.

W przeciwieństwie do plików kodu źródłowego F # (rozszerzenie .FS) pliki FSX nie są kompilowane do plików .DLL lub .EXE, a następnie i uruchamiać. Zamiast tego są one wykonywane jako skrypt przez F # Interactive.

F # Tryb interaktywny można uruchomić w programie Visual Studio, wybierając segment kodu F # i naciskając klawisz Alt-Enter. Skrypty F # korzystają również z rozszerzenia .FSSCRIPT.

Jak otworzyć plik FSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSX

Inne problemy z plikiem FSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSX:

  • plik FSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik