• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FSSCRIPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FSSCRIPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FSSCRIPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FSSCRIPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio F# Script Format Microsoft

Co to jest plik FSSCRIPT?

Skrypt napisany w języku F #, funkcjonalny język programowania oficjalnie wprowadzony w programie Visual Studio 2010. Ma być uruchomiony z "F # Interactive" w Visual Studio. Służy do wykonywania skryptowego kodu F # zamiast kompilowania go do pliku .DLL lub .EXE.

Skrypty F # bardziej powszechnie używały rozszerzenia .FSX.

Jak otworzyć plik FSSCRIPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FSSCRIPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FSSCRIPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FSSCRIPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FSSCRIPT

Inne problemy z plikiem FSSCRIPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FSSCRIPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FSSCRIPT:

  • plik FSSCRIPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FSSCRIPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FSSCRIPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik