• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Snes9x Saved State Format The Snes9x Team

Co to jest plik FRZ?

"Zamrożony" stan gry zapisany przez Snes9x, emulatora Super Nintendo Entertainment System (SNES). Zawiera migawkę bieżącego stanu gry. Używane do "zamrożenia" i "odszraniania" emocjonowanych stanów gry.

Zapisane stany są przechowywane z rozszerzeniami ".000" do ".009" (gniazda 1-9) dla wersji Snes9x w systemie Windows. Na przykład .001 przechowuje drugi zapisany stan.

Jak otworzyć plik FRZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRZ

Inne problemy z plikiem FRZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRZ:

  • plik FRZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik