• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Formflow Electronic Form Loader N/A

Co to jest plik FRL?

Formularze utworzone przez program FormFlow. Pierwszy opracowany przez JetForm, który stał się Accelio, a następnie został przejęty przez firmę Adobe Systems.

Jak otworzyć plik FRL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRL

Inne problemy z plikiem FRL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRL:

  • plik FRL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik