• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Macintosh Resource Or Data Fork N/A

Co to jest plik FRK?

Plik zawierający widelec zasobów (resource.Frk) lub widelec danych (data.Frk) pliku Macintosh. Możliwe jest oddzielenie podczas przesyłania danych.

Widżety zasobów i danych były powszechnie widoczne w systemie Mac OS Classic, ale nie są używane w systemie Mac OS X.

Jak otworzyć plik FRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRK

Inne problemy z plikiem FRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRK:

  • plik FRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik