• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FreeReports Template Format Fast Reports

Co to jest plik FRF?

Plik układu strony utworzony przez program FreeReport, darmowy program i biblioteka oprogramowania do tworzenia raportów, które można wbudować w aplikacje oprogramowania Delphi / C ++. Zapisuje strukturę dokumentu, a także wypełnia pola. Używane przez aplikacje, które wymagają składnika raportowania.

FreeReport jest teraz FastReport, który wykorzystuje pliki .FR3 do tworzenia formularzy raportów.

Jak otworzyć plik FRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRF

Inne problemy z plikiem FRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRF:

  • plik FRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik