• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Flight Simulator FS Recorder Recorded Format Matthias Neusinger

Co to jest plik FRC?

Nagrywanie lotu Flight Simulator utworzonego za pomocą rejestratora FS, dodatkowego modułu Flight Simulator. Może być odtwarzany z wieloma widokami i może obejmować ruch AI.

Pliki FRC mogą być generowane w programie Flight Simulator 2004 oraz Flight Simulator X (FSX).

Jak otworzyć plik FRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FRC

Inne problemy z plikiem FRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FRC:

  • plik FRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik