• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FR3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FR3. Jeżeli chcesz otworzyć plik FR3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FR3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FastReport Form Format Fast Reports

Co to jest plik FR3?

Plik układu strony utworzony przez FastReport Studio, narzędzie do projektowania raportów. Zapisuje strukturę raportu, a także wypełnia formularze, tekst i obrazy. Może być zapisany w formacie skompresowanym lub nieskompresowanym. Może być osadzony w aplikacji, która drukuje formularze FastReport.

Gdy aplikacja wygeneruje raport przy użyciu pliku FR3, wywołuje raport o wynikach "przygotowanego raportu". Przygotowane raporty korzystają z rozszerzenia .FP3 i można je przeglądać przy użyciu aplikacji FastReport Viewer.

Jak otworzyć plik FR3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FR3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FR3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FR3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FR3

Inne problemy z plikiem FR3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FR3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FR3:

  • plik FR3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FR3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FR3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik