• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FQC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FQC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FQC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FQC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FAQ Creator Format CaosG

Co to jest plik FQC?

Plik utworzony przez FAQ Creator, program służący do tworzenia dokumentów pomocy w formacie HTML, zwykłego tekstu, .DOC i .PDF. Przechowuje treść pomocy w formie pytań i odpowiedzi. Może być użyty do generowania podręczników oprogramowania lub często zadawanych pytań dotyczących witryny.

Jak otworzyć plik FQC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FQC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FQC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FQC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FQC

Inne problemy z plikiem FQC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FQC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FQC:

  • plik FQC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FQC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FQC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik