• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Memo Format FileMaker

Co to jest plik FPT?

Plik bazy danych utworzony przez FileMaker Pro, relacyjny program bazy danych. Zawiera informacje tekstowe reprezentujące "notatkę". używany do opisywania bazy danych z surowym tekstem, zamiast używać standardowego pola bazy danych, co zazwyczaj ogranicza się do mniejszej liczby znaków.

Pliki firmy FPT nie zawierają rzeczywistych informacji o bazie danych. Przechowują tylko komentarze notatki.

Jak otworzyć plik FPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPT

Inne problemy z plikiem FPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPT:

  • plik FPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik