• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Snapshot Link FileMaker

Co to jest plik FPSL?

Zbiór rekordów bazy danych wyeksportowanych przez FileMaker Pro, wieloplatformowy program bazy danych. Zapisuje rekordy wybrane po znalezieniu żądania wyszukiwania, a także bieżącego układu bazy danych, widoku i porządku sortowania. Mogą być wysyłane jako załączniki poczty elektronicznej i otwierane przez innych użytkowników za pomocą programu FileMaker Pro.

Łącza Snapshot zostały wprowadzone w programie FileMaker Pro 11. Są one przeznaczone do współpracy z innymi użytkownikami i mogą być również wykorzystywane do tworzenia spersonalizowanych raportów. Pliki FPSL są tworzone przez wybranie pliku & rarr. Zapisz / Wyślij rekordy jako & rarr. Zrzut Snapshot ... W ramach FileMaker Pro.

Jak otworzyć plik FPSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPSL

Inne problemy z plikiem FPSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPSL:

  • plik FPSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik