• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Project Format The Game Creators

Co to jest plik FPS?

Plik utworzony przez FPS Creator - program, który umożliwia twórcom gier tworzenie gier FPS (First Person Shooter). Zawiera jeden lub więcej "segmentów", które są elementami konstrukcyjnymi stosowanymi do tworzenia poziomów.

Jak otworzyć plik FPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPS

Inne problemy z plikiem FPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPS:

  • plik FPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik