• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spider-Man: Shattered Dimensions Saved Game Activision

Co to jest plik FPOP?

Zapisany plik gry stworzony przez Spider-Man: Shattered Dimensions, gra akcji oparta na postaci Marvel Comics Spider-Man. Zapisuje zapisany stan, który zawiera poziom postępów i osiągnięć. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

Pliki FPOP mają nazwę Spider-Man SD Save.Fpop i są zapisywane w następującym katalogu: [user] DocumentsActivisionSpider-Man (TM) SDSave.

Jak otworzyć plik FPOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPOP

Inne problemy z plikiem FPOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPOP:

  • plik FPOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik