• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPMO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPMO. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPMO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPMO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Map Overlay Format The Game Creators

Co to jest plik FPMO?

Plik używany przez program FPS Creator, program służący do tworzenia gier FPS (First Person Shooter). Zawiera wizualne właściwości nakładek na pokoje, korytarze i przejścia na mapie gry. Służy do dostosowywania wyświetlania elementów mapy.

Jak otworzyć plik FPMO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPMO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPMO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPMO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPMO

Inne problemy z plikiem FPMO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPMO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPMO:

  • plik FPMO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPMO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPMO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik