• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Map Buffer Format The Game Creators

Co to jest plik FPMB?

Plik używany przez program FPS Creator, program umożliwiający użytkownikom tworzenie gier FPS (First Person Shooter). Zawiera dane dla określonej mapy gry. Służy do załadowania poziomu dla pojedynczego gracza lub gry wieloosobowej.

Jak otworzyć plik FPMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPMB

Inne problemy z plikiem FPMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPMB:

  • plik FPMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik