• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator Map Format The Game Creators

Co to jest plik FPM?

Poziom gry stworzony przy użyciu programu FPS Creator (FPSC), programu do tworzenia gier dla początkujących (FPS). Zawiera układ 3D poziomu, obiektów, tekstury, oświetlenia itp. Utworzono i edytowano przy użyciu Edytora map FPS Creator.

Pliki FPM są używane do ładowania wirtualnego świata dla pojedynczego gracza lub gry wieloosobowej.

Jak otworzyć plik FPM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPM

Inne problemy z plikiem FPM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPM:

  • plik FPM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik