• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Civilization IV Game Archive 2K Games

Co to jest plik FPK?

Plik zasobów gry wykorzystywany przez Civilization IV Sid Meiera, gra strategiczna zwrócona. Zapisuje dane z grafiką. Przechowywane w katalogu instalacyjnym Civilization IVAssets. Może być wyodrębniony przy użyciu pakietu PakBuild for Windows lub Macapaka for Mac.

Przykładowe pliki Civilization IV obejmują pliki Art0.Fpk, Assets0.Fpk, Assets1.Fpk, Assets2.Fpk i Assets3.Fpk.

Pliki FPK są również używane przez piratów Sid Meiera.

Jak otworzyć plik FPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPK

Inne problemy z plikiem FPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPK:

  • plik FPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik