• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FPID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FPID. Jeżeli chcesz otworzyć plik FPID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FPID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FPS Creator AI Wizard Data Format The Game Creators

Co to jest plik FPID?

Plik używany przez program FPS Creator, program do tworzenia gier dla osób, First Person Shooter (FPS). Zawiera dane używane w Kreatorze AI do tworzenia skryptów .FPI.

Jak otworzyć plik FPID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FPID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FPID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FPID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FPID

Inne problemy z plikiem FPID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FPID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FPID:

  • plik FPID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FPID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FPID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić