• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FP5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FP5. Jeżeli chcesz otworzyć plik FP5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FP5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileMaker Pro Database Format FileMaker

Co to jest plik FP5?

Baza danych utworzona przez FileMaker Pro 5 lub 6, program do zarządzania bazami danych dla platform Macintosh i Windows. FileMaker 5 był pierwszą dużą wersją programu opracowanego przez FileMaker, Inc. Został on wcześniej opracowany przez Claris Corporation.

FileMaker, Inc. Jest w całości własnością firmy Apple, Inc.

Jak otworzyć plik FP5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FP5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FP5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FP5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FP5

Inne problemy z plikiem FP5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FP5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FP5:

  • plik FP5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FP5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FP5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik