• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft FoxPro Configuration Format OpenGL

Co to jest plik FP?

Plik używany przez programy korzystające z technologii OpenGL. Określa właściwości wyglądu dla fragmentów (piksele w przestrzeni 3D) w modelu trójwymiarowym. Umożliwia manipulowanie pikselami przed renderowaniem.

Pliki FP są zapisywane przy użyciu składni niskiego poziomu o nazwie języka montażu. Są zapisywane w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik FP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FP

Inne problemy z plikiem FP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FP:

  • plik FP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik